BLOG


GS Yuasa, Motovento Çatısı Altında

Motorculara Özel
15 Mart 2016 Salı

Uğur Motorlu Araçlar A.Ş çatısı altında bulunan Motovento, dünyanın en iyi markalarını kendi bünyesinde birleştirmeye devam ediyor. Motosiklet aksesuar ve koruyucu ürünlerinden yedek parçaya kadar birçok ürüne kolaylıkla ulaşmanızı sağlayan Motovento, Ekim ayı içerisinde dünya akü sektörü liderlerinden GS Yuasa markasını da bünyesine dahil etti.

1895 yılında Japonya’nın Kyoto bölgesinde kurulmuş GS Yuasa, dünya çapında müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak ve onlara daha iyi hizmet sunmak için Ar-Ge, üretim ve dağıtım sistemlerinde yeniliklere ve iyileştirmelere önem veren bir akü markası.

GS Yuasa şirket çalışanları, kullanıcılarının yüksek kalite beklentilerini her daim en iyi şekilde karşılamayı ve dünya çapındaki marka değerini çalışmaları ile hep daha iyiye taşımayı hedeflemiştir. Ve şirket olarak teknolojik olarak hızla değişen dünyanın hep bir adım önünde olmayı hedeflemişlerdir.

Her daim kaliteli ürünler sunan ve müşteri memnuniyetini önemseyen Motovento, Dünya çapında ünlü GS Yuasa akü markasıyla distribütörlük anlaşması yaparak, kullanıcılarının hizmetine sunmuştur.

« Tüm Makaleler
BAĞLANTILAR

www.motovento.com sitesinin tüm hakları, Motovento markasına ve marka sahibi Uğur Motorlu Araçlar Anonim Şirketi'ne aittir. Motovento, bu web sitesindeki tüm yazı ve görsel materyalde, motosiklet yedek parça ve aksesuar fotoğraflarında, fiyat ve teknik özelliklerinde istediği zaman değişiklik yapma hakkını sahiptir. Site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, görüntü, doküman, fotoğraf, resim veya sair fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, firmamızın yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzeme değiştirelemez, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz ya da dağıtılamaz. Site kullanıcıları, www.motovento.com de yeralan yazı, görüntü, doküman, fotoğraf, resim materyallerini www.motovento.com sitesine bağlı kalındığı süre boyunca kullanma hakkına sahiptir. İndirmelerine site tarafından izin verilen dosyaları bilgisayarlarına çekebilir fakat çoğaltamaz veya yayınlayamaz.