BLOG


Dünyaca Ünlü Egzoz Markası Akrapovic Şimdi Motovento Bünyesinde

Motorculara Özel
24 Şubat 2016 Çarşamba

UMA (Uğur Motorlu Araçlar) çatısı altında; Aksesuar, koruyucu ekipman, yedek parça ürünleri konusunda dünyanın önde gelen markalarının Türkiye distribütörlüğünü yapan Motovento, şimdi de dünyaca ünlü egzoz üreticisi Akrapovic’in Türkiye Distribütörlüğünü aldı.

1990 yılında Sloven Yarışçı Igor Akrapovic tarafından Slovenya’da kurulan Akrapovic, yenilikçi teknolojisi ve etkileyici egzoz tasarımıyla kendi alanında öncü bir marka. Mükemmellik ve yüksek kalite anlayışı ile kendi bünyesinde üretimini yapan Akrapovic markası, egzoz üretiminde kullandığı karbon ve titanyum malzemeler ile otomotiv sektöründe adeta bir devrim yarattı.

Yüksek performanslı ve kusursuz egzoz sistemleri oluşturmayı hedefleyen Akrapovic, 2000 yılında Dünya Superbike Şampiyonasında Akrapovıc egzoz sistemleri ile donatılan motosikletin yarışı kazanması marka için dönüm noktası oldu. Daha sonrasında ise Moto GP, Supersport, Supermoto, Motocross gibi motor yarışlarında Akrapovic egzoz sistemleri tercih edilen markalar arasında üst sıralara yükselmeye başladı.

2016 yılı Şubat ayı itibariyle de Motovento bünyesindeki lider markalar arasında yerini alan Akrapovic, sağlam yapısı ve baştan çıkarıcı sesiyle motosiklet tutkunlarını Motovento satış noktalarında ve www.motovento.com sitesinde bekliyor.

« Tüm Makaleler
BAĞLANTILAR

www.motovento.com sitesinin tüm hakları, Motovento markasına ve marka sahibi Uğur Motorlu Araçlar Anonim Şirketi'ne aittir. Motovento, bu web sitesindeki tüm yazı ve görsel materyalde, motosiklet yedek parça ve aksesuar fotoğraflarında, fiyat ve teknik özelliklerinde istediği zaman değişiklik yapma hakkını sahiptir. Site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, görüntü, doküman, fotoğraf, resim veya sair fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, firmamızın yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzeme değiştirelemez, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz ya da dağıtılamaz. Site kullanıcıları, www.motovento.com de yeralan yazı, görüntü, doküman, fotoğraf, resim materyallerini www.motovento.com sitesine bağlı kalındığı süre boyunca kullanma hakkına sahiptir. İndirmelerine site tarafından izin verilen dosyaları bilgisayarlarına çekebilir fakat çoğaltamaz veya yayınlayamaz.