BLOG


Dünyanın en iyi markası Alpinestars ürünleri Motovento’da

Motorculara Özel
31 Ekim 2016 Pazartesi
Dünyaca ünlü motosiklet aksesuar ve kıyafet markası Alpinestars, Motovento bünyesinde 2013 yılından beri motosiklet severler ile buluşuyor.

Motovento bünyesinde bulunan dünyanın bir numaralı sürücü kıyafet ve aksesuar markası Alpinestars, ileri derecede korumaya sahip motosiklet botları, tulumları, ceketleri ve gündelik kıyafetler üreten ve dünya genelinde 1.8 milyar kişiye ulaşan global bir markadır.

Alpinestars motosiklet bot modellerinden “Supertech R” yüksek dayanıklılığa sahip ve bileğe tam oturan uzun esnek yapısı ile darbelere karşı ayağınızı korur. Mikrofiber malzemeden yapılmış dış yüzey su geçirmez ve her mevsim kullanım sağlar. Bakımı kolaydır. Esnek yapısı sayesinde de vites değiştirirken de bileğinizi zorlamaz.

Alpinestars Atem motosiklet montu ise 4 mevsim kullanıma uygun olup, aşınmaya karşı dirençli 1.3 mm sığır derisinden yapılmıştır. Mevsim şartlarına uygun kullanabilmeniz için esnek mikrofiber göğüs panelleri, koltukaltı ve bel üzerinde kapsamlı gelişmiş streç panelleri ile memnuniyetinizi her kullanımda arttırır. CE sertifikalı olan bu üründe güvenliğiniz için Bio-Zırh omuz-dirsek muhafazalı, göğüs ve PE koruyucu dolgulu sırt yastığı bölmeleri mevcuttur. Akşam kullanımlarına da uygun olan Alpinestars Atem’de sırt ve kollarda yansıtıcılar vardır.

Bay-Bayan içinde çeşitli ürünler sunan Alpinestars, her zevke uygun yüksek dayanıklılığa sahip ürün çeşitliliği ile Motovento bünyesinde sizleri bekliyor.
« Tüm Makaleler
BAĞLANTILAR

www.motovento.com sitesinin tüm hakları, Motovento markasına ve marka sahibi Uğur Motorlu Araçlar Anonim Şirketi'ne aittir. Motovento, bu web sitesindeki tüm yazı ve görsel materyalde, motosiklet yedek parça ve aksesuar fotoğraflarında, fiyat ve teknik özelliklerinde istediği zaman değişiklik yapma hakkını sahiptir. Site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, görüntü, doküman, fotoğraf, resim veya sair fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, firmamızın yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzeme değiştirelemez, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz ya da dağıtılamaz. Site kullanıcıları, www.motovento.com de yeralan yazı, görüntü, doküman, fotoğraf, resim materyallerini www.motovento.com sitesine bağlı kalındığı süre boyunca kullanma hakkına sahiptir. İndirmelerine site tarafından izin verilen dosyaları bilgisayarlarına çekebilir fakat çoğaltamaz veya yayınlayamaz.