VİZYON, MİSYON VE DEĞERLER

Markanın Değerleri

  • En iyi olmak: Tüm dünyada en iyiler tarafından kullanılan ve onaylanan ürünleri Türk motosiklet tutkunlarına sunar.
  • Dayanıklılık: Ürün dayanıklılığının ve sağlamlığının bu işin merkezinde olduğunu bilerek portföyündeki ürünleri belirler.
  • Özgürlük: Motosiklet kullanıcılarının özgürlükleri hiç bir hava ve yol şartında kısıtlanmasın diye her türlü aksesuarı bünyesinde bulundurur.
  • Çeşitlilik: Motosiklet ve motosiklet kullanıcısının tüm aksesuar ihtiyacını karşılayacak ürün çeşitliliğine sahiptir.
  • Hayranlık: Hayranlık duyulacak şıklıkta ve özellikteki ürünleri portföyünde bulundurur.
  • Koruma: İşinin merkezine motosiklet kullanıcısının korunmasını koyarak portföyündeki ürünleri belirler.
  • Hizmet: Olası müşteri taleplerine ilgili ve hızlı cevap verir.
  • Yenilikçi: Dünyadaki yenilikleri takip eder ve Türk motosiklet severlere ulaşılabilir kılar.
  • Bilinç: Motosiklette hız ve tutkunun ancak sağlam aksesuarlarla sağlanabileceğine inanır ve motosiklet sürücülerinin güvenliğini en önde tutarak çalışır.

Misyon

Tüm dünyada şampiyonların tercih ettiği, yüksek dayanıklılığa sahip motosiklet ve motosiklet kullanıcısı aksesuarlarını Türk motosiklet severlere erişilebilir kılmak.


Vizyon

Dağıtım ağımızı Türkiye’nin her köşesindeki motosiklet severlerin dahi kolayca erişebileceği seviyeye taşımak

BAĞLANTILAR

www.motovento.com sitesinin tüm hakları, Motovento markasına ve marka sahibi Uğur Motorlu Araçlar Anonim Şirketi'ne aittir. Motovento, bu web sitesindeki tüm yazı ve görsel materyalde, motosiklet yedek parça ve aksesuar fotoğraflarında, fiyat ve teknik özelliklerinde istediği zaman değişiklik yapma hakkını sahiptir. Site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, görüntü, doküman, fotoğraf, resim veya sair fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, firmamızın yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzeme değiştirelemez, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz ya da dağıtılamaz. Site kullanıcıları, www.motovento.com de yeralan yazı, görüntü, doküman, fotoğraf, resim materyallerini www.motovento.com sitesine bağlı kalındığı süre boyunca kullanma hakkına sahiptir. İndirmelerine site tarafından izin verilen dosyaları bilgisayarlarına çekebilir fakat çoğaltamaz veya yayınlayamaz.